Dopřejte si pěkné pracovní prostředí

V dnešní době je téměř nemožné, aby se zaměstnanci jakéhokoliv podniku, nebo firmy nezajímali také o pracovní prostředí, ve kterém by měli jednou pracovat. Přesto se ještě v některých firmách najdou podnikatelé, které se o pohodlí svých zaměstnanců příliš nestarají.

Jak to máte Vy? Kde se převlékáte do pracovního? Jak vypadají Vaše šatny? Kolik místa máte k tomu, abyste při oblékání nezranili spolupracovníka z levé strany a nevyrazili přitom zuby spolupracovníkovi ze strany pravé? Máte jistotu, že se Vám ze šatny nic neztratí? Jak řeší zaměstnavatel bezpečnost Vašich osobních věcí? Můžete se při převlékání posadit?

červený plech

Těchto a mnoho dalších otázek Vás mohou napadnout, třeba při samotném převlékání, nebo při vstupním pohovoru, když o práci teprve žádáte.

Vybavení šaten je jednou z podstatných informací, která by se měla k Vašim uším dostat.

·         Jestliže je v šatně dostatek prostoru,
·         šatní skříňky plechové mají nejen vlastní zámek, ale jsou opatřeny lavičkou, kde můžete usednout,
·         v každém koutě šatny se udržuje čistota,
·         sociální zařízení, včetně sprchy je také poblíž a ve skvostném stavu,
potom je nadmíru jasné, že Váš potenciální, nebo budoucí zaměstnavatel o své pracovníky skutečně dbá.

chladný kov

Jestliže ráno přijdete do práce a za hovoru se spolupracovníkem se v klidu převlékáte na své lavičce u své plechové šatní skříňky, kterou si potom uzamknete, pak je vše v naprostém pořádku. Ke svému stroji odcházíte v naprostém klidu, že všechny osobní věci máte uložené nejen v čistém prostředí, ale také v prostředí bezpečném. A po směně se vracíte ke svým osobním věcem s klidem, protože víte, že vše je, jak má být. U své šatní skříňky plechové spočinete na lavičku a chvíli jen tak posedíte. Ale opravdu jen chvilku, abyste se mohl osprchovat a co nejrychleji odejít domů.

Je to mnohem lepší pocit, než se obávat staré, oprýskané šatny, kde zámek na skříňce funguje jen na čestné slovo, a ve stoje, skákajíc na jedné noze soukáte své upocené tělo, protože ve sprše opět neteče teplá voda, do civilního oblečení!