Dopřejte si pěkné pracovní prostředí

Dopřejte si pěkné pracovní prostředí

Bundy, parky, kab
</div>
<p>V dnešní době je téměř nemožné, aby se zaměstnanci jakéhokoliv podniku, nebo firmy nezajímali také o pracovní prostředí, ve kterém by měli jednou pracovat. Přesto se ještě v některých firmách najdou podnikatelé, které se o pohodlí svých zaměstnanců příliš nestarají.</p>
<p>Jak to máte Vy? Kde se převlékáte do pracovního? <strong>Jak vypadají Vaše šatny?</strong> Kolik místa máte k tomu, abyste při oblékání nezranili spolupracovníka z levé strany a nevyrazili přitom zuby spolupracovníkovi ze strany pravé? Máte jistotu, že se Vám ze šatny nic neztratí? Jak řeší zaměstnavatel bezpečnost Vašich osobních věcí? Můžete se při převlékání posadit?</p>
<p><img alt=

Těchto a mnoho dalších otázek Vás mohou napadnout, třeba při samotném převlékání, nebo při vstupním pohovoru, když o práci teprve žádáte.

Vybavení šaten je jednou z podstatných informací, která by se měla k Vašim uším dostat.

·         Jestliže je v šatně dostatek prostoru,
·        
šatní skříňky plechové mají nejen vlastní zámek, ale jsou opatřeny lavičkou, kde můžete usednout,
·         v každém koutě šatny se udržuje čistota,
·         sociální zařízení, včetně sprchy je také poblíž a ve skvostném stavu,
potom je nadmíru jasné, že Váš potenciální, nebo budoucí zaměstnavatel o své pracovníky skutečně dbá.

chladný kov

Jestliže ráno přijdete do práce a za hovoru se spolupracovníkem se v klidu převlékáte na své lavičce u své plechové šatní skříňky, kterou si potom uzamknete, pak je vše v naprostém pořádku. Ke svému stroji odcházíte v naprostém klidu, že všechny osobní věci máte uložené nejen v čistém prostředí, ale také v prostředí bezpečném. A po směně se vracíte ke svým osobním věcem s klidem, protože víte, že vše je, jak má být. U své šatní skříňky plechové spočinete na lavičku a chvíli jen tak posedíte. Ale opravdu jen chvilku, abyste se mohl osprchovat a co nejrychleji odejít domů.

Je to mnohem lepší pocit, než se obávat staré, oprýskané šatny, kde zámek na skříňce funguje jen na čestné slovo, a ve stoje, skákajíc na jedné noze soukáte své upocené tělo, protože ve sprše opět neteče teplá voda, do civilního oblečení!

Dopřejte si pěkné pracovní prostředí
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.