Finanční poradce nebo finanční institut

V případě, že se neumíme zorientovat v nabídce finančních produktů, můžeme si zvolit služby finančního institutu nebo finančního poradce. Řečeno s nadsázkou finančních poradců je v dnešní době jako hub po dešti. Máme vůbec šanci zvolit toho, který nám opravdu odborně poradí? Je to těžké.
muž s kalkulačkou
Kvalita služeb finančních poradců je značně rozmanitá. Od poradce jistě očekáváte kvalitní vyřešení vaší nastalé finanční situace. Připravený poradce by měl zhodnotit vaši situaci a navrhnout pro vás nejvýhodnější řešení. Měl by vám umět poradit nejen v běžných finančních situacích, ale v případě nutnosti také s otázkou oddlužení nebo vyhlášení osobního bankrotu. Tyto závažné kroky byste měli svěřit do rukou jen opravdovým odborníkům.
Jestli potřebujete zhodnotit rodinné finance a máte s finančními poradci špatnou zkušenost, využijte služebfinančního institutu.
Finanční analytici institutu se specializují na rodinné finance, spolupracují s většinou bank, pojišťoven i investičních společností. Dohlédnou na správné znění a podmínky smluv, které budete uzavírat. Kromě zhodnocení peněz vám analytici poradí, jaké by pro vás bylo vhodné pojištění, jak můžete co nejvýhodněji financovat bydlení nebo jak si můžete vytvořit finanční rezervy na stáří nebo období dlouhodobé nemoci.
propiska a kalkulačka
Nabídka služeb finančního institutu je bohatá. Kromě poradenství vám institut zajistí veškeré vyřizování smluv, u kterých bude hlídat datum ukončení a ještě vám u smluv poskytne doživotní servis. V případě potřeby upraví vaše smlouvy tak, aby pro vás byly výhodné ve vaší aktuální situaci. Pro vaše staré pojistky navrhne optimální a výhodné řešení. Analytici vás navštíví podle vaší potřeby doma nebo v zaměstnání. Pomohou vám zorientovat se v široké nabídce bankovních produktů.
Uvědomte si, že nevhodně zvolené finanční produkty vás mohou o peníze připravit.