Kreditní karta bez vazby na účet

Kreditní karty jsou neodmyslitelně spjaty s revolvingovými úvěry. Na kartě nemáte vlastní peníze, ale přesto s ní platíte a využíváte právě peněz od banky formou úvěru. Platíte a platíte a následně úvěr splatíte a takto můžete kartu využívat opakovaně. Neustále se tedy mluví o tom, že kreditní karta je spjata s nějakým účtem a úvěrem, otázkou tedy zůstává, zdali si můžete zřídit takzvanou kreditku i bez vazby na účet? Kreditní karta bez vazby na účet opravdu existuje! Hurá, je to tady! V tomto směru mnohé společnosti vyslyšely žádosti klientů a zařídily, abyste si kreditku mohli zařídit, aniž byste někde měli účet. Kreditní karta tedy nemusí být nutně spojená s konkrétním účtem.

Kreditní karty s poplatkem a bez poplatku

Kreditní karty jsou pro některé lidi velkou výhodou, jiní si je nechávají jen tak v záloze, ale to se nemusí vyplatit. Existuje již celá řada kreditek vázající se na úvěr. V některých případech jsou bez poplatku, v jiných se ale s poplatky stále setkáte.
Kreditní karta bez účtu je jednou z možností, jak si zřídit kreditku, používat peníze a vyžívat jejich možností. Jako každý produkt má své výhody a své nevýhody, takže i zde se musíte připravit na odlišné alternativy. Člověk si zkrátka a dobře musí najít to, co právě jemu vyhovuje nejvíce. Někteří lidé by o kreditku ani nezavadili, jiní si ji nemohou vynachválit. Pravdou je, že při její ztrátě nepřicházíte o peníze a nemusíte se ani obávat vyplenění účtu, protože na ni nemáte žádné vlastní peníze, jako je tomu například u klasické platební debetní karty.
Co tedy znamená vlastnit kreditku bez účtu? Poměrně novinkou, kterou stále ještě neposkytuje mnoho bankovních institucí, je možnost zřídit si kreditku v bance, aniž byste u ní měli běžný účet. Dokonce si ji můžete zřídit online, a to během krátké doby, třeba ze dne na den, nebo i do pár minut.
Bankovnictví tímto krokem udělalo velký posun vpřed. Stále více možností je reálných a stále více informací proudí mezi běžné klienty.