Manželská půjčka

Svatba je vždy velká událost v životě. Potkalo Vás to štěstí a prožili jste tento výjimečný den? Vzali jste si osobu, která bude stát v dobré i ve zlém po Vašem boku? V tom případě moc gratulujeme! Ale společné výdaje tím nekončí. Svatba je samozřejmě šťastná a radostná událost v našem životě, jenomže často na ni nemáme našetřené peníze, a proto už při jejím zařizování myslíme na to, kde si na všechny ty výdaje půjčíme. Existuje druh manželské půjčky. Jakmile budete oddáni a stanete se manželi, můžete si půjčit takzvanou manželskou půjčku. Není samozřejmě vhodné uvažovat o sňatku pouze z toho důvodu, abychom získali nějakou půjčku, ale pokud jste se již stali manželi, můžete tuto formu půjčky určitě využít.

Manželská půjčka je zde od toho, aby nám v životě pomáhala

Výdaji za svatbu to samozřejmě nekončí, po svatbě musíme často doplatit ještě spoustu výloh, spojených s tímto krásným dnem. Dalším větším finančním nákladem bývá společné bydlení. Jestliže si jej zařizujete až po svatbě, můžete k tomu využít právě manželskou půjčku. Pokud už čekáte i miminko, můžete peníze využít na zařízení všech potřeb spojených s miminkem.
Půjčku pro novomanžele, nebo manžele poskytuje také stát. Pomocí státu si můžete přijít až na 2 miliony, ovšem za předpokladu, že splníte všechny podmínky. Půjčku totiž získají pouze ti, kteří splňují základní kritéria. Základním kritériem je, že musíte být manželé, nebo se starat o dítě. Také musí jedna osoba z páru mít věk do 36 let. Jedná se o peníze na bydlení nebo rekonstrukci.
Manželské půjčky bývalý oblíbené v historii, měly výhodné podmínky. Tato doba již dávno přešla a v dnešní době je každá půjčka i ta novomanželská nebo manželská úročena úrokovou sazbou. Doba splácení se může lišit v závislosti na konkrétní bance nebo nebankovní společnosti, která vám ji poskytne. Samozřejmě, že v dnešní době se musíte prokázat, že jste manželé, většinou k tomu potřebujete oddací list a musíte doložit, že jste bonitní klient, tedy že splácíte své závazky. Pak už nic nebrání tomu, abyste si vzali manželskou půjčku.