Půjčka a úvěr bez navýšení

Když se řekne bez navýšení, zřejmě se Vám jako první vybaví splátky bez navýšení. Tento pojem se několikrát objevil i na televizní obrazovce v reklamních sděleních. Odtud bychom zřejmě mohli pochopit, že půjčka bez navýšení je něco podobného, jako splátka bez navýšení. Zřejmě by to mohlo znamenat, že se půjčka nenavýší o úroky. A nyní se právě dostáváme k jádru věci. Půjčka bez navýšení může být druh bezúročné půjčky. Bezúročné půjčky se zřizují nejčastěji u nebankovních společností. Účelem je, aby klient nemusel platit úroky, proto se poskytuje takzvaná bezúročná půjčka. I ta má však své podmínky. Nejdůležitější je, aby si klient pohlídal dobu splatnosti. Čili dobu, do kdy musí peníze vrátit. Ta je nesmírně důležitá z toho důvodu, abychom neplatili zbytečně poplatky navíc, když toto období přesáhneme, naskočily by nám totiž penále či poplatky nebo právě úroky.

Úrok 0 %

Líbil by se Vám úrok 0 %? Tyto půjčky si můžete sjednat kdykoliv a peníze máte během pár minut na účtu. Nejedná se o nic složitého, smlouva je jasná, stačí vyplnit žádost, kontaktují Vás telefonicky nebo pomocí sms, a máte finance za 10 minut na účtu nebo druhý den. Úvěr bez navýšení se může využít v případě, když potřebujete pár tisíc a víte, že jste schopni celou částku splatit do jednoho měsíce. Peníze můžete využít podle libosti. Úroky neplatíte, pozor byste si však měli dát na poplatky. V některých případech neplatíte žádné poplatky, v jiných se může objevit RPSN nebo nějaké poplatky za poskytnutí půjčky. Půjčky úplně zdarma bývají často jenom pro nové klienty nebo se poskytují jako první půjčky. V těchto případech se neřeší záznamy v registrech ani příjmy.
Úvěr, kde nepřeplatíte ani korunu, tedy skutečně existuje. Požádat o něj může kdokoliv, starší 18 let. Porovnávat můžete různé poskytovatele i v této oblasti se již v dnešní době trh rozšiřuje a nabídek se propaguje čím dál tím víc.