Půjčka a úvěr pro podnikatele bez zajištění

Ať už jste maličká firma nebo velká rozlehlá korporace, ať jste drobný živnostník řemeslník, který dělá takzvaně sám na sebe nebo už máte sto zaměstnanců, podnikání je vždy velká dřina. Vybudovat firmu z ničeho, to chce velkou odvahu. Ano, někteří budou oponovat, že se nejedná o nic těžkého, ale mnozí z nich to ani nezkusili. V dnešní době se podnikům, firmám i živnostníkům poměrně daří. Mění se sice zákony, ale s tím se vždy musíme vyrovnat a vzít v potaz veškerá opatření, ale jakmile se firma rozjede a prosperuje, je to jistě báječný pocit, který vám nikdo nevezme. Horší je to v případě, že potřebujete překlenout nějaké období, máte mnoho výdajů, nebo jen potřebujete „založit“ pro další růst a rozvoj firmy. Pro tyto potřeby je zde podnikatelský úvěr bez zajištění. Tento typ podnikatelského úvěru vyřizují nebankovní společnosti. Ty mohou mít různé podmínky, například tolerují záznamy v registrech dlužníků, nevyžadují doložení příjmů, takže si u nich může vzít půjčku například i začínající podnikatel, který ještě nemůže doložit daňové přiznání, a dokonce poskytují úvěry i bez zajištění. Nemusíte tedy dávat nemovitost do ručení.

Žádné ručení nemovitostí

V případě půjčky bez zajištění to znamená, že nemusíte ručit nemovitostí čili ji nedáváte do zástavy. Kolik se dá půjčit? Tímto způsobem si můžete přijít na pár tisíc, několik desítek i stovek tisíc. Záleží na Vašich představách. Peníze zároveň můžete mít mnohdy ještě ten samý den. Nebankovní společnosti poskytující právě tyto úvěry fungují převážně online. Vyřízení trvá pár minut a následuje schválení, pokud to projde, máte peníze takzvaně v kapse. Společnost je odešle na účet ještě ten samý den nebo bude transakce provedena následující den.
Podnikatelské půjčky mohou být účelové i neúčelové. V případě účelového typu úvěru musíte doložit, na co byly peníze použity. V případě neúčelového typu úvěru můžete finance vložit do podnikání a zaplatit s nimi cokoliv, co potřebujete.