Půjčka bez zaměstnání

Zřejmě jeden z nejhorších problémů, když si potřebujete půjčit peníze, sháníte půjčku a nemáte stabilní práci. Nemít zaměstnání je z pohledu půjčky závažný nedostatek. Například v bance Vám za tohoto předpokladu vůbec nepůjčí. Potřebují totiž vždy nějakou „záruku“, čili Vaši výplatu, aby mohli půjčit peníze. U nebankovních společností je to jinak. Jistě jste se dočetli, že tolerují záznamy v registrech, že mnohdy nemusíte dokládat žádné příjmy, ani nemusíte ručit nemovitostí nebo Vám nemusí ručit další osoba, takže kde je pravda?
Nemít zaměstnání je vždy velký problém. Nemáme z čeho platit účty ani běžné výdaje. Být bez zaměstnání proto není žádná legrace. To samé platí v případě, že nějaké zaměstnání máte, ale nemůžete doložit své příjmy nebo jsou nestabilní. Je tedy možná alespoň nějaká půjčka bez zaměstnání? Budou se s Vámi vůbec někde bavit, když nemůžete doložit žádný příjem?

Otázky, na které chceme znát odpovědi

Půjčky pro nezaměstnané opravdu existují. V mnohých případech je najdete také pod názvy půjčka bez dokládání příjmů nebo půjčka bez doložení příjmu. U těchto půjček se totiž nemusí dokládat příjmy. Většinou se tímto způsobem dá získat pár tisíc, maximálně několik desítek tisíc. Více Vám zřejmě nikde neposkytnou, záleží však na konkrétních podmínkách a ty se u různých společností mohou měnit, proto je dobré nabídky porovnávat a hledat různé alternativy. I nebankovních společností, které poskytují tyto půjčky, již existuje celá řada. Podobné půjčky mohou mít vysoké poplatky, úroky nebo výši RPSN. Proč tomu tak je? Zejména proto, že se poskytují takzvaně nebonitním klientům, tedy těm, kteří nemají žádné zaměstnání, proto bohužel přeplatíte vyšší poplatky nebo úroky u těchto úvěrů.
Nebankovní společnosti vyřizují půjčky online. Takže nemusíte nikam na pobočku. Peníze jsou vyplaceny na účet nebo v hotovosti, záleží na potřebách klienta. Celá půjčka může být vyřízená i za pár minut. Žádost a schválení mnohdy může proběhnout i do 15 minut, jestliže je vše v pořádku, zasílají peníze.