Sen o bydlení je splnitelný

Co je vlastně finanční společnost a co dokáže nabídnout
Ceny nemovitostí se zvedají a hypotéky jsou méně přístupné lidem ve věku nad 30 let. Ani toto však lidi neodrazuje od snu o vlastním bydlení a ke splnění tohoto cíle by jim měla pomoci některá z finančních společností, neboť uzavření hypotečního úvěru je velice zásadní krok do života. Finanční společnosti (bankovní i nebankovní instituce) hospodaří s financemi a cennými papíry, stručně řečeno poskytují peněžní prostředky jako půjčky, úvěry, hypotéky, kontokorenty, mají své finanční poradce a snaží se pomoci a vyjít vstříc každému přání zákazníka. Jejich činnost je regulována státem, kterým jim poskytl licenci a v souladu s níž mohou nabízet své služby a poskytovat úvěry. Tyto firmy nabízí klientům různé služby a produkty v oblasti financí a poradenství, stejně tak dokáží poradit ohledně investování. Z klasických bankovních produktů je možné podle potřeby zvolit hypotéku, klasický úvěr, hotovostní půjčku, případně kreditní kartu, uzavřít stavební spoření nebo penzijní připojištění.
domeček z peněz
Když poradce, tak finanční
Měl by umět podat kvalifikovaný názor na daný finanční problém, upozornit nejen na výhody, ale i na nevýhody a tyto eliminovat, jeho přístup by měl být maximálně profesionální a zodpovědný s ohledem na aktuální potřeby a možnosti klienta. V případě bydlení by měl umět vybrat tu správnou hypotéku nebo jiný zdroj úvěru přímo na míru zákazníkovi s ohledem na jeho osobu a finanční stránku, zabránit tomu, aby se nestalo, že půjčená částka nepostačuje (např. při překročení rozpočtu na stavbu rodinného domu, při koupi nemovitosti ověření jejího stavu ze stránky technické). Poradce by měl mít znalost produktů a umět je vhodně propojit a umět se zaměřit na přání klienta a navázat s ním pozitivní vztah.
spojené ruce
Ke splnění vašeho snu nebude cesta možná úplně jednoduchá, ale věřte tomu, že finanční společnost v čele s poradci vás k němu dovedou.