Výhody jednorázových elektronických cigaret

O tom, že kouření je nebezpečný a obtěžující zlozvyk, asi není potřeba žádného kuřáka přesvědčovat. Celá řada lidí holdujících nikotinu by se ráda své závislosti zbavila. Ale není to vůbec jednoduché.

  • Jednou z možností, jak dostat kouření pod kontrolu, mohou být elektronické cigarety, kterých je na trhu široká nabídka.
  • Pokud nevíte, zda vám budou vyhovovat, pak je řešením jednorázová elektronická cigareta.
    • Pořizovací náklady jsou minimální a vy si tak můžete snadno vyzkoušet její výhody.

elektrinická cigareta

Na co si dát při výběru pozor

Elektronické cigarety si za krátkou dobu své existence získaly celou řadu příznivců. Za jednu z jejich největších předností se považuje absence nepříjemného zápachu, který provází klasické cigarety. Obliba elektronických cigaret také tkví v tom, že si můžete vybrat ze široké škály příchutí a vůní. Zvyšující se obliba této zdravější varianty kouření ale má jeden nežádoucí vedlejší efekt, kterým je velký nárůst prodejců. Tím pádem je také kvalita produktů různorodá.

  • Při výběru vhodného distributora myslete na své zdraví a vyžadujte certifikát o zdravotní nezávadnosti.
  • Každý poctivý obchodník https://hqd.cz vám bez problémů vyhoví a vy tak budete mít jistotu, že nekupujete žádnou lacinou napodobeninu.

cigareta

Druhy jednorázových elektronických cigaret

Před nákupem jednorázové elektronické cigarety se zkuste zamyslet, do jaké skupiny kuřáků patříte. Závislost může být buď fyzická nebo psychická. Elektronické cigarety se totiž dělí do dvou základních skupin. Závislost psychická se vyznačuje tím, že kuřák potřebuje prostě mít něco v ruce, čím pomáhá zvládat stres ve společnosti. Fyzická závislost vzniká až poté a je to nutnost dostat do sebe určitou dávku nikotinu, bez ohledu na to, jakým způsobem.

  • Pro psychicky závislé kuřáky bude vhodnější beznikotinová jednorázová elektronická cigareta.
  • Pro fyzicky závislé je vhodná jednorázová elektronická cigareta s obsahem nikotinu (nikotinové soli).