Jak uhlídat finance

Z nejnovějších výzkumů vychází, že jen minimum dospělých má přehled o podmínkách a platnosti uzavřených pojistných smluv a také těch, které se týkají finančních, telekomunikačních a energetických služeb. To samozřejmě není pozitivní zjištění. Ovšem nemusí tomu tak být. Řešení je totiž nasnadě a je jím finanční služba SURI.
značení na dokladu

SURI je tu pro vás…od začátku do konce

Investorem této služby je největší makléřská pojišťovací společnost v České republice RENOMIA, která slouží lidem i firmám a přispívá k jejich spokojenějšímu životu. Své služby ovšem zajišťuje, kromě České republiky, i svým klientům ve 135 zemích světa. Jejím cílem je vytvářet vhodná řešení, vytvořená přímo na míru, přičemž zohledňuje individuální potřeby a požadavky. REMONIA je garancí kvality, o čemž svědčí její dlouholeté působení na trhu a silné mezinárodní zázemí.
Cílem online finanční služby SURI je revidovat všechny smlouvy svých klientů a souvisle vyhledávat, porovnávat a doporučovat jim ty nejvhodnější a nejvýhodnější pojišťovací a finanční produkty, které náš trh aktuálně nabízí. SURI své zákazníky nikdy neopouští a provází je celým procesem od začátku do konce, tj. výběrem smlouvy, jejím uzavřením až po případnou likvidaci pojistné události.
S finanční službou SURI budete mít nejen komplexní přehled o všech vašich uzavřených smlouvách, ale také o jejich aktuálnosti, neboť služba provádí jejich každoroční revizi. Nemůže se vám tedy stát, že zapomenete na výročí smlouvy, nebo že byste platily za zastaralý a drahý produkt. Naopak, neboť SURI za vás porovná a vyhledá ty nejvýhodnější aktuální nabídky, zohledňující kvalitu produktu i jeho dodavatele. Vaše rodinné finance tak budou pod kontrolou, ušetříte tisíce korun a dostanete opravdu to, co si zaplatíte.
upomínací lístečky
Pokud se tedy ve svým uzavřených smlouvách nevyznáte, nebo máte pocit, že není ve vašich silách vše dokonale uhlídat, nestresujte se a obraťte se na finanční službu SURI. Užívejte si život lépe a starosti nechte na ostatních.