Nová pojišťovna finanční skupiny Partners?


Možná už jste někdy v minulosti slyšeli něco o finanční skupině Partners. Pro začátek bychom si měli říct, že finanční skupina Partners se řídí heslem: Finanční poradenství jinak. Tato společnost má velké množství výhod a proto se také nemůžeme divit tomu, že má přes půl milionů klientů a každým dnem přibývají další a další. Činnost byla založena roku 2007, a jak už ze samotného nadpisu vyplývá, poradci se zabývají hlavně poskytováním finančního poradenství.
zaneprázdněný zaměstnanci.jpg
Již nedávno se k nám dostalo, že finanční skupina Partners se rozhodla založit svou vlastní životní pojišťovnu, která se má zaměřit především na pojištění invalidity, pracovní neschopnosti nebo smrti. To všechno dokonce i pro klienty, o které pojišťovny nejeví žádný zájem.
Tato pojišťovna by měla být uvedena v činnost v roce 2019. Dokonce je již podaná žádost o udělení licence u České národní banky. Jestli se ale licenci podaří získat, to je zatím jen ve hvězdách.
I samotný generální ředitel Partners uvedl, že prvním krokem byla investiční společnost a další je na řadě právě pojišťovna.
Rozhodně se má v plánu pojišťovna zaměřit i na on-line prostředí, což je pro mnoho lidí opravdu výhodné.
Právě společnost Partners patří k těm společnostem, které mají velmi silnou a opravdu disciplinovanou síť.
Jestli bude pojišťovna úspěšná, bude záležet hlavně na tom, jestli se jí podaří získat důvěru klientů ve stabilitu, která je v začátcích velmi důležitá. V životním pojištění jde právě o produkt dlouhodobý, takže je to mnohem složitější.
gesto spolupráce.jpg
Když se ale nad tím tak člověk zamyslí, nové pojišťovny přeci jen mají nějakou tu výhodu oproti těm starším. Mohou totiž začít rovnou využívat nové technologie a nemusí je trápit staré systémy nebo historické smlouvy.
Počáteční investice se odhaduje na 350 miliónů korun.
A jak to vidíte vy? Stanete se klienty životní pojišťovny finanční skupiny Partners?