Půjčka a úvěr pro podnikatele bez registru

Podnikáte? Máte založenou živnost nebo vlastní firmu? Potřebujete si půjčit peníze? Pak se bude jednat o podnikatelský úvěr. Ty rozdělujeme do dvou základních skupin na investiční a provozní. S provozním se hradí běžné výdaje ve firmě nebo běžné výdaje v podnikání. Platí se mzdy, odvody, sociální a zdravotní, nákupy surovin, materiálů, hradí se nájmy, faktury a mnoho dalšího. Pomocí investičního úvěru můžete investovat do zařízení a vybavení, peníze jsou vhodné na nákup strojů dále také na opravy a modernizace firmy, na výstavbu či rekonstrukce nemovitostí. Touto formou se půjčují větší částky, proto se nejčastěji jedná o větší investice, odkud pramení název investiční. Půjčky pro podnikatele poskytují jak banky, tak i nebankovní společnosti. Ovšem pokud se budeme bavit o půjčkách, kde se neřeší registry, tak to už musíte do nebankovních společností, protože v bance Vám se záznamem bohužel nepůjčí. To je stále to první, co prověřují, a to platí i v případě podnikatelů, takže se tomu nevyhnete. Naopak nebankovní společnosti poskytují podnikatelské půjčky i online.

Žádat klienti mohou u nebankovních společností

Půjčky pro podnikatele bez registru je tedy možné sjednat u nebankovních společností, které záznamy tolerují. Některé společnosti tolerují záznamy v registrech a nemusíte u nich dokládat ani daňové přiznání. Podobných půjček najdete v dnešní době více, takže je z čeho vybírat. Určíte si částku, kterou si chcete půjčit a dobu splácení a můžete porovnávat jejich podmínky.
Nebankovní společnosti navíc poskytují bez zajištění a s tolerancí registrů finance i klientům, kteří například teprve podnikání chtějí rozjet. I pro začínající podnikání tedy můžete získat finance. Většinou jsou hodně potřebné, protože jakmile se firma či živnost rozjíždí, potřebujeme platit mnoho výdajů navíc, teprve se vším začínáme a všechno je pro nás nové. Mnoho začínajících podnikatelů začíná se svým podnikáním právě pomocí půjčky.