Půjčka, kterou získá i začínající podnikatel

Začínající podnikatelé a živnostníci jsou většinou v nelehké situace, co se týká financí. Potřebují totiž několik set tisíc do začátku, které když nemají našetřeny, tak se je snaží získat od bank. Banky jsou však k těmto žadatelům velmi netolerantní a ve většině případů je odmítnou, a to hlavně proto, že se nemohou prokázat daňovými přiznáními. Nezoufejte, existují totiž i jiné způsoby, jak si půjčit peníze do začátků.

mince
Nebankovní společnosti jsou, co se týče jednání s klienti a tolerance, naprostým opakem. Půjčí naprosto každému, kdo si o to zažádá, tedy i Vám, nadějným živnostníkům, kteří mají velké plány. Nebankovní půjčka pro podnikatele je snadno získatelná a především férová, zapomeňte na skryté poplatky, arogantní jednání či jakékoliv další problémy. Je to bezpečný způsob, jak přijít k potřebným financím.

Minimální podmínky

Velkou výhodou nebankovních společností je zejména to, že na své klienty nevyvíjí žádný tlak. Jedná se totiž o úvěr, který není nutné nijak zaručit či zajistit. Nemusíte ani dokládat své příjmy, natož registry. Všem těchto věcem se můžete úspěšně vyhnout a urychlit tím tak vyřízení jako takové. Jak vůbec postupovat, když chcete získat tento úvěr? Základem bude vyplnit příslušný formulář, do kterého uvedete pravdivě všechny dotazované údaje, jako jsou:

Výše požadovaného úvěru
– Doba splatnosti
– Představa pravidelné měsíční splátky
– IČ (pokud jej máte)
– Kontaktní údaje (email)
– Případné poznámky

Specialisté na základě těchto údajů co nejrychleji posoudí Vaši žádost a včas se Vám ozvou s podrobnějšími detaily, zdali Vám mohli vyjít vstříc, čemuž tak je ve většině případů, nebo nikoliv. Pokud se vzájemně domluvíte, tak další vyřizování již nebude mít dlouhé trvání, abyste mohli svými nově nabytými financemi co nejrychleji disponovat.