Půjčka v hotovosti ihned až do domu

Hotovostním půjčkám ještě neodzvonilo. Stále mají své klienty, kteří si je žádají a stále se propagují. Nejsou už tak časté jako v historii, protože v dnešní době má každý bankovní účet a pomalu i internetové bankovnictví a vše se ovládá z internetu pomocí počítače, notebooku nebo telefonu, ale stále hotovostní půjčky existují, a to dokonce i takové, kdy Vám peníze přinesou až k Vám domů. Půjčka v hotovosti může být vhodnou alternativou pro ty, kteří nechtějí peníze poslat na bankovní účet nebo nemohou, například z důvodu obstaveného účtu. V některých případech prostě nechceme využít bankovní účet nebo peníze nepotřebujeme na účet, ale právě v hotovosti, abychom s nimi mohli zaplatit potřebné výdaje. Půjčka v hotovosti tedy není až tak úplně běžná, protože častěji se už v dnešní době volí převod na bankovní účet, ale stále může být pro některé klienty žádoucí a stále ji nebankovní společnosti poskytují.

Peníze až před práh

Peníze až před práh může poskytnout nebankovní společnost. Většinou se tímto způsobem půjčují menší, ale v některých případech i větší částky, záleží tedy na tom, co si klient přeje. Hotovost si můžete vyzvednout na různých místech, pokud byste si pro ni chtěli dojít, můžete vyzkoušet i banku, pokud zvolíte nebankovní společnost, tak ty mají smluvená místa, kam pro peníze můžete přijít. Může se jednat o různé trafiky, benzínky a podobně. Ovšem stále platí, že za Vámi domů může přijet jejich obchodní zástupce a předat Vám peníze na ruku na tomto dohodnutém místě, například přímo u Vás doma.
Vybrat si však můžete z pohodlí domova. Na internetu si vyberete požadovanou půjčku, řeknete svá přání a získáte peníze vyplacené na ruku v hotovosti a ani nemusíte opouštět domov.
Ve většině případů vypisujete žádost, kde zadáváte základní osobní údaje. Při nižších částkách se ničím neručí a tolerují se i záznamy v registrech. Další podmínky závisí na konkrétním poskytovateli půjčky.