Rekonstrukce podkroví

Jakákoliv rekonstrukce části bytu stojí i několik desítek tisíc korun. Vyšší částky se nedají splatit do měsíce. Jistě budete uvažovat o delší době splatnosti. Proto si předem spočítejte, kolik si potřebujete půjčit.
domeček a peníze
I když na půjčku spěcháte,neupřednostňujte rychlost na úkor výhodnosti. 
Necelý rok platí nový zákon o spotřebitelských úvěrech č. 257/2016Sb. Tento zákon se vztahuje i na půjčky a úvěry týkající se bydlení a jsou vázané na koupi zboží a služeb. Podle tohoto zákona banky musely zpřísnit pravidla, takže u nich se úvěr bez doložení příjmu nedá získat. Banky jsou podle zákona povinné každého svého klienta důkladně prověřit. V případě, že to neudělají a klient nebude schopný splácet, banka je pak zavázána vrátit klientovi veškeré poplatky i s úroky započítané v hypotéce.

Pokud jste u banky dlouhodobý klient, určitě dobře zná vaše pravidelné příjmy, tak doklad o doložení příjmu nemusí po Vás požadovat.
 
·         Naše rada před tím, než si požádáte o jakoukoliv půjčku: zákon o spotřebitelském úvěru si důkladně přečtěte.
·         Na co se máte připravit, pokud si půjčujete peníze poprvé? Mít dobrý přehled a snažit se dobře půjčce (úvěru) porozumět.
v  O nebankovním poskytovateli, který nabízí půjčky bez doložení příjmu si přečtěte určitě na internetu reference
v  Zjistěte si, za jakou cenu a jak rychle půjčku získáte. Zajímejte se oRPSN a pokud možno, zvolte si levnější variantu.
Transparentnost půjčky je velmi důležitá. Měli byste se předem seznámit se skrytými poplatky a sankcemi, které mohou být zatajené.
 staré podkroví
 
Půjčky bez doložení příjmu si můžete vyhledat na internetu například zadáním do vyhledávače:
„srovnání půjček bez doložení příjmu“. Následně se vám zobrazí minimálně 20 nebankovních společností, bankovních i nebankovních. U každé z nich máte možnost si přečíst jejich nabídku a už bude záležet jen na vás, kterou společnost po zvážení oslovíte.