Rychlá půjčka a úvěr bez registru

Nemáte našetřené žádné peníze v prasátku? Šetření mnohdy odbýváme nebo necháváme na „později“. Nejčastější výmluvou bývá, že na to zkrátka a dobře nemáme a mnohdy opravdu nejde o výmluvu, ale o pravdu. Jestliže nemáme dostatek úspor, můžeme se snadno dostat do finanční tísně. Pokud navíc nemůžete získat půjčku v bance, například kvůli záznamu, jsou možnosti již trochu omezené. Ovšem nic není ztracené. Existují i nebankovní rychlé půjčky bez registru. Ty umožňují poskytnout finance lidem se záznamem. Podle zákona si každá společnost banka i nebankovní instituce musí prověřit svého klienta z hlediska příjmů i registrů. Záznamy v těchto registrech se ale dají tolerovat a proto, to mnoho nebankovních společností také dělá a tím umožňují klientům půjčit si peníze i v případě záznamu. Většinou se totiž jedná o starší záznam, několik měsíců nebo let, o nějaký méně významný, například nezaplacená složenka nebo opožděná úhrada paušálu. To všechno se v registrech objeví, ale nebankovní společnosti to mohou tolerovat. Horší by to bylo v případě dluhů nebo insolvence. I exekuce projde jen zřídka.

Lze ji vyřídit online

Půjčku s tolerancí záznamů lze vyřídit online přes internet. Půjčky jsou neúčelné, takže peníze můžete využít jakkoliv, na zaplacení jakýchkoliv potřeb. Rychlá půjčka bez registru se mnohdy řeší individuálně. Většinou se tímto způsobem poskytují menší částky. Vyřízení může být sjednané za pár minut, postačí k tomu internet, kde si najdete konkrétní stránky a vyplníte jejich žádost, kterou následně online odešlete. Na základě tohoto formuláře Vás budou kontaktovat, a jakmile půjčku schválí, převedou peníze. Peníze tedy můžete mít i do 15 minut. Půjčit si tímto způsobem můžete pár tisíc nebo několik desítek tisíc.
Registry jsou dvojího typu bankovní a nebankovní. Jakmile máte záznam, musíte nějakou dobu počkat, než se vymaže. Pro banky jste se záznamem nežádoucí, protože jste „dlužník“. Záznam se může vymazat po pár měsících i po několika letech. Záleží na konkrétním registru, kde máte záznam.  NRKI může smazat záznam po šesti měsících, BRKI vymaže záznam nejdříve po roce a Solus až po třech letech.