Krátkodobá půjčka a úvěr bez registru

Hledáte krátkodobou půjčku, a nechcete, aby si vás někdo prověřoval v rámci registrů? Máme pro Vás dobrou zprávu, takovýchto půjček a úvěrů je hned několik a poskytují je většinou pouze nebankovní společnosti. Ovšem to neznamená, že by se jednalo o nějaké společnosti, které by vám peníze pouze slíbili a neposlali. Toho se nemusíte obávat. Většina institucí je již léty ověřená.
Krátkodobé půjčky bez registru jsou v posledních letech čím dál oblíbenější. Zejména proto, že si tímto způsobem můžete půjčit i v případě, že máte záznam v některém z registrů dlužníků. Registry využívají nejčastěji banky a posuzují své klienty. Ten, kdo má záznam je pro ně již nesolventní a mohou se u něj obávat splácení, proto takovému klientovi nemusí půjčku poskytnout a také to většinou dělají. Neposkytují tedy půjčku někomu, kdo má záznam. Naproti tomu nebankovní společnosti mívají mírnější kritéria a podmínky u nich splní skoro každý. Krátkodobá půjčka nebo i úvěr je vyřízený rychle a mnoho společností poskytuje peníze ještě v ten samý den nebo do druhého dne. Celé vyřízení může být hotové za hodinu nebo i do 15 minut. Krátkodobá půjčka je splatná většinou do měsíce, ale mohou se opět najít výjimky, kdy se za krátkodobou půjčku označuje i půjčka s několika desítkami tisíc a je splatná například do jednoho nebo dvou let. V některých případech se dokonce můžete setkat i se stotisícovými částkami splatnými do několika let.

Máte záznam? Půjčíme vám!

I takto může znít titulek u mnohých nebankovních společností, které lákají své klienty na to, že Vám půjčí i přesto, že máte záznam v registru dlužníků. Ano, některé společnosti vám opravdu poskytnout peníze, aniž by vaše jméno projížděli registry. Takže vám půjčí i v případě, že máte záznam. Dokonce peníze můžete použít například na splacení jiné půjčky. Jinak řečeno peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem.
Větší problém by mohl nastat až v případě, že byste měli exekuce nebo insolvenci.