Neuvěřitelné příběhy z pojišťoven

I vy jste určitě někdy slyšeli příběh, nad kterým vám zůstal rozum stát. Ba co víc, někteří jste něco takového možná sami zažili na vlastní kůži (zvlášť, pokud pracujete ve službách a denně se setkáváte s lidmi). Jak se zdá, souhra náhod v lidském životě dokáže vést k neuvěřitelným situacím.
slupka od banánu pod botou
Neviditelné auto i vystresované morče
Jednou z nejúsměvnějších historek, se kterou jste se asi mohli setkat, se týká pojištění vozidla. Klient, který nahlašoval škodu, ve zprávě uvedl:“….kde se vzalo, tu se vzalo, neviditelné auto, narazilo do mého vozu a opět ujelo.“ Řádí snad na našich silnicích neviditelný fantom?
Vlastníci hlodavců jsou obeznámeni s tím, že jejich mazlíček je kolikrát až magicky přitahován k okusování kabelů. Jak ale uvedl klient pojišťovně: „Naše morče je perfektně vychované a nikdy nic nezničilo. To, že překousalo kabely a další předměty v autě, přisuzuju panice z návštěvy tchýně.“ Ano, kolikrát jsme my sami nervózní z návštěvy tchýně, ale otázkou je, zda se pouze majitel (nervózně okusujíc vybavení vozidla) nesnažil pouze svést vinu na nebohé morče J.
auto na střeše

Pomocníci nad zlato
Někdy ovšem potřebujete asistenci a následná scéna vypadá jak ze špatné americké komedie. Tak vypadalo vyprávění jednoho kutila, který- stoje na štaflích- zavolal manželku ku pomoci. Přiběhnuvší manželka ale (prý opravdu neúmyslně) štafle porazila. Ty při pádu poškodily novou sedací soupravu, rozbily velkokapacitní akvárium, uniknuvší voda zničila koberec. Pán při pádu navíc rozbil okno a vytrhnul téměř dva metry kabeláže. Já nevím, jak vy, ale tohle je scénka, kterou bych ráda viděla.
šroub pod botou
Za pomoci dalšího dobrodince se udála i další úsměvná událost. Vy, kteří jste někdy řídili něco většího, než klasické osobní auto víte, že některé úkony nejsou s velkými stroji jednoduché a pomoc druhé osoby je vždy na místě. Neuvede vás tedy v překvapení, že se jeden zemědělec při couvání s traktorem, na který byl připojený plný přívěs, nechal navigovat jedním ze svých zaměstnanců. Na zaměstnance ovšem není vždycky spoleh a i přes slova „Ještě můžeš!“ skončil nakonec přívěs ve stěně stodoly.
Byli jste i vy součástí nějaké neuvěřitelné historky?