Půjčky před výplatou

Jinak řečeno se půjčkám před výplatou říká mikropůjčky. Jsou to půjčky peněz od nebankovních společností v řádech pár tisíců korun s co nejkratší dobou splatnosti, v řádech dnů až několika týdnů. Zásadní rozdíl mezi nebankovní půjčkou a klasickou se spotřebitelským úvěrem je v poplatcích. Za spotřebitelský úvěr chtějí banky poplatek za sjednání, poplatek za vedení půjčky a účtu, na který finance poskytnou, a spoustu jiných. Mimo jiné rozhoduje i výše úrokové sazby. Půjčky před výplatou žádné úrokové sazby neuvádí, protože je ani nepoužívají. U takovýchto půjček se účtují jen poplatky.
Jak je půjčka před výplatou drahá Vám ukáže roční procentní sazba, ve zkratce RPSN. Tato sazba se musí uvádět, čím je sazba vyšší, tím je půjčka dražší.
pokladna s penězi
Na co si máme dát pozor:
Půjčky před výplatou jsou novinkou dnešní doby. Je to neetické podnikání provázející velmi vysoké poplatky a sankce. Pokud už nemáte zbytí a musíte volit tuto půjčku před výplatou, dejte si pozor na několik bodů, než se do něčeho takového pustíte bez rozmyslu.
Poplatek za půjčení a za prodloužení splatnosti je značně vysoký, když vezmeme v potaz, že půjčka je v řádech pár tisíci korun.
Další nevýhoda je výše sankce za prodlení ve splácení neboli finanční pokuta za včasné nesplacení.
Sledujte a ptejte se na internetu nebo v okolí jestli má s danými poskytovateli někdo zkušenosti, jestli jsou věrohodní a jestli to co píšou je opravdu pravdivé a doložitelné.
půjčka v hotovosti
Jak si vybrat, příklad několika společností:

Při výši půjčky 3000 korun.
Kamali nabízí půjčku na 30 dní s poplatkem a zaplatíte dohromady 3099,-, poplatek za prodloužení na 7 dní 147,-, pokud včas nesplatíte poplatek za zpoždění 7 dní 300,-,
Půjčka Zaplo nabízí půjčku na 7 dní a s poplatkem zaplatíte 3294,-, poplatek za prodloužení na 7 dní 294,-, pokud včas nesplatíte je poplatek za zpoždění o 7 dní 353,-
Ferratum půjčka nabízí půjčku na 7 dní s celkovou částkou splatnosti 3300,-, jestli budete chtít splatnost prodloužit je na 7 dní za 300,-, za zpoždění ve splacení účtují po 7 dnech 330,-