Investujte do vzdělávání

Škola je základem života a vždy bude. Většina studentů se jí po dostudování střední školy snaží vyhnout, protože učivo je zbytečné. Za dvacet let přijdou tržní změny, které ukáží, že maturita a tituly obecně ztrácí svoji hodnotu. A to tak rapidně, že se ani nenadějeme. Možností pro záchranu svého krku a získání nové práce může být rekvalifikace. Pokud jste stále student a zvažujete pokračovat ve studiu, neváhejte. Je pochopitelné, jaký stres studenta při škole doprovází, proto se úpěnlivě snaží utéct od všeho, do čeho je zapotřebí snaha. Zamyslete se nad svým budoucím já a dopřejte mu plnohodnotnou práci díky vzdělávání se.

proslov při zakončení vzdělání
Vybírejte kurzy s ověřením

Je nepochybně důležité, pokud toužíte po posunu ve své kariéře, investovat do kurzů, které jsou zakončeny certifikátem. Takovéto kurzy můžete absolvovat i v práci, kdy si vás sám zaměstnavatel s radostí zaškolí a naučí vše potřebné pro danou pracovní pozici. Záleží však na tom, jakým směrem se chcete vydat vy. Prohlubovat svoje znalosti nebo vědět od každého trochu?

zakončení diplomem
Úvěr se vyplatí

Vzdělání je výjimečná investice, za kterou stojí zadlužit se. Pokud máte chuť pokračovat ve studiu na soukromé škole, jenže nemáte dostatek financí,nebojte se půjčit si. Kdybyste se chtěli během svého života neustále vzdělávat, věřte, že všechny vaše peníze skončí tu. Pak je jen na vás, jak naložíte se svými nabytými zkušenostmi z kurzů, rekvalifikací nebo stáží. V tom tkví opravdová hodnota dosaženého vzdělání. Diplom, titul nebo napsání bakalářské práce je dnes možné koupit. Bohužel tím se vaše investice stane více než prodělečnou a zbytečnou.
Studujte, dokud můžete, chtějte a finance neřešte. Myslete na trh za dvacet let. Co mu nabídnete, abyste měli šanci? Čemu novému se naučíte?