Renta z nemovitosti

Senioři ve starobním důchodu se často potýkají s nedostatkem financí. Někteří mají vážné obavy, jak s nízkou penzí a malými úsporami vyjdou a přitom si neuvědomují, že jsou vlastně relativně bohatí. Vlastní totiž nemovitost. Byt nebo dům mají ve svém vlastnictví a v něm leží jejich bohatství. Rentu z nemovitosti nabízí společnost FINEMO a zajistila již spokojené stáří mnoha klientům, kteří se s ní na jejich webu seznámili a pochopili, že jsou sice finančně chudí, ale majetkově bohatí a prostřednictvím svého bytu či domu si mohou značně vylepšit svůj příjem.
peníze u domu 
ZPĚTNÁ DOŽIVOTNÍ HYPOTÉKA
Renta z nemovitosti funguje vlastně jako zpětná hypotéka, kdy najednou či postupně dostane senior zpět část peněz ze svého domu či bytu ale během svého života nic nesplácí.  Zbaví se tak finančních starostí, protože splácení úvěru plně přejde na dědice.
To by mohlo vypadat i jako určitý podraz na své nejbližší, kterým tak vlastně rodiče berou z jejich dědictví. Pokud ti chtějí totiž nemovitost zdědit, musí úvěr doplatit, samozřejmě i s úroky. Jinak jim nezbývá, než ji prodat a z prodeje dluh zaplatit.
Většina potomků rozhodnutí respektuje, neboť chtějí, aby jejich rodiče prožili zbytek života důstojně. Zvlášť když oni sami jim za jejich života nemohou s financemi vypomoci, je řešení v podobě renty z nemovitosti i pro ně dobrou volbou. O rodiče je postaráno, dokonce teď mohou jim i svým vnoučatům občas také přilepšit. 
 čtenář za oknem
NIKDY SVŮJ DŮM NEOPUSTÍM
Pro staré lidi je velmi důležité dožít na svém oblíbeném místě, se kterým se cítí být silně citově svázáni. Nemovitost by sice mohli prodat, odstěhovat se do menšího a získat tím také peníze navíc. Jenže stěhovat se na stará kolena? Nic horšího si snad ani nedovedou představit. I proto je volba renty z nemovitosti pro ně vítaná, neboť zůstávají stále ve svém, pořád majiteli svého domečku nebo bytu.